Ro

Presentation Education Research Students Support Administrative issues Links
Current events News:

Date: 27.10.2004
Cadrele didactice care doresc sa-si promoveze cursurile (sau alte tipuri de materiale didactice) prin intermediul Internet-ului, se pot prezenta cu materialul tehnoredactat la sala 043 C, pentru prelucrarea acestuia in format PDF in vederea tiparirii pe pagina de web a facultatii la sectiunea Cursuri online.

Date: 27.10.2004
Departamentele care nu au predat inca materialul privind structura si continutul Studiilor Postuniversitare, sunt rugate sa-l depuna in cel mai scurt timp la sala 043 C, pentru completarea paginii web.

Date: 27.10.2004
Departamentele care au solicitat infiintarea unei reviste electronice de specialitate, sunt rugate sa comunice (urgent) webmaster-ului obiectivele, echipa redactionala si sectiunile permanente ale revistei. Pana la data de 1
nov. 2004 sunteti rugati sa pregatiti materialul pentru primul numar al revistei.

Contact    Feedback    FAQ    Contents    Search

webmaster: dmicle@litere.uvt.ro